Deweloper nie rozpoczął sprzedaży inwestycji KORALOVA RADZYMIN.
Przedstawiona oferta stanowi materiał informacyjny.
O rozpoczęciu sprzedaży poinformujemy Państwa wkrótce.
Prospekt informacyjny do pobrania (pdf)Przedstawiona oferta stanowi materiał informacyjny.
O rozpoczęciu sprzedaży poinformujemy Państwa wkrótce.

Wybierz z listy
| Numer komórki lokatorskiej | Powierzchnia | Cena za m2 | Cena | |
|---|---|---|---|---|
| KR-KL-L01 | 4.25 m2 | 4 500 zł | 19 125 zł | |
| KR-KL-L02 | 3.26 m2 | 4 500 zł | 14 670 zł | |
| KR-KL-L03 | 4.05 m2 | 4 500 zł | 18 225 zł | |
| KR-KL-L04 | 4.77 m2 | 4 500 zł | 21 465 zł | |
| KR-KL-L05 | 3.07 m2 | 4 500 zł | 13 815 zł | |
| KR-KL-L06 | 4.33 m2 | 4 500 zł | 19 485 zł | |
| KR-KL-L07 | 4.48 m2 | 4 500 zł | 20 160 zł | |
| KR-KL-L08 | 4.03 m2 | 4 500 zł | 18 135 zł | |
| KR-KL-L09 | 3.98 m2 | 4 500 zł | 17 910 zł | |
| KR-KL-L10 | 3.88 m2 | 4 500 zł | 17 460 zł |
Apartament KR-LM-45
Powierzchnia: 52.35 m2
wolne
Piętro: 0
Pokoje: 3
Cena za m2:
11 160 zł
Cena:
584 226 zł
Zobacz historię cen
Apartament KR-LM-46
Powierzchnia: 64.02 m2
wolne
Piętro: 0
Pokoje: 4
Cena za m2:
10 360 zł
Cena:
663 247,20 zł
Zobacz historię cen
Apartament KR-LM-47
Powierzchnia: 44.72 m2
wolne
Piętro: 0
Pokoje: 2
Cena za m2:
11 310 zł
Cena:
505 783,20 zł
Zobacz historię cen
Apartament KR-LM-48
Powierzchnia: 44.90 m2
wolne
Piętro: 0
Pokoje: 2
Cena za m2:
11 310 zł
Cena:
507 819 zł
Zobacz historię cen
Apartament KR-LM-49
Powierzchnia: 45.01 m2
wolne
Piętro: 0
Pokoje: 2
Cena za m2:
11 310 zł
Cena:
509 063,10 zł
Zobacz historię cen
Apartament KR-LM-50
Powierzchnia: 46.01 m2
wolne
Piętro: 0
Pokoje: 2
Cena za m2:
11 310 zł
Cena:
520 373,10 zł
Zobacz historię cen
Apartament KR-LM-51
Powierzchnia: 46.92 m2
wolne
Piętro: 0
Pokoje: 2
Cena za m2:
11 310 zł
Cena:
530 665,20 zł
Zobacz historię cen
Apartament KR-LM-52
Powierzchnia: 41.94 m2
wolne
Piętro: 0
Pokoje: 2
Cena za m2:
11 310 zł
Cena:
474 341,40 zł
Zobacz historię cen
Apartament KR-LM-53
Powierzchnia: 40.95 m2
wolne
Piętro: 0
Pokoje: 2
Cena za m2:
11 400 zł
Cena:
466 830 zł
Zobacz historię cen
Apartament KR-LM-54
Powierzchnia: 39.95 m2
wolne
Piętro: 0
Pokoje: 2
Cena za m2:
11 400 zł
Cena:
455 430 zł
Zobacz historię cen
Apartament KR-LM-1
Powierzchnia: 61.68 m2
wolne
Piętro: 1
Pokoje: 3
Cena za m2:
11 160 zł
Cena:
688 348,80 zł
Zobacz historię cen
Apartament KR-LM-2
Powierzchnia: 29.36 m2
zarezerwowane
Piętro: 1
Pokoje: 1
Cena za m2:
12 000 zł
Cena:
352 320 zł
Zobacz historię cen
Apartament KR-LM-3
Powierzchnia: 54.68 m2
wolne
Piętro: 1
Pokoje: 3
Cena za m2:
11 300 zł
Cena:
617 884 zł
Zobacz historię cen
Apartament KR-LM-4
Powierzchnia: 37.60 m2
wolne
Piętro: 1
Pokoje: 2
Cena za m2:
11 800 zł
Cena:
443 680 zł
Zobacz historię cen
Apartament KR-LM-5
Powierzchnia: 58.99 m2
wolne
Piętro: 1
Pokoje: 3
Cena za m2:
11 150 zł
Cena:
657 738,50 zł
Zobacz historię cen
Apartament KR-LM-21
Powierzchnia: 67.31 m2
wolne
Piętro: 1
Pokoje: 3
Cena za m2:
9 700 zł
Cena:
652 907 zł
Zobacz historię cen
Apartament KR-LM-22
Powierzchnia: 47.16 m2
wolne
Piętro: 1
Pokoje: 2
Cena za m2:
11 310 zł
Cena:
533 379,60 zł
Zobacz historię cen
Apartament KR-LM-23
Powierzchnia: 45.40 m2
wolne
Piętro: 1
Pokoje: 2
Cena za m2:
11 310 zł
Cena:
513 474 zł
Zobacz historię cen
Apartament KR-LM-24
Powierzchnia: 47.17 m2
wolne
Piętro: 1
Pokoje: 2
Cena za m2:
11 310 zł
Cena:
533 492,70 zł
Zobacz historię cen
Apartament KR-LM-25
Powierzchnia: 63.14 m2
wolne
Piętro: 1
Pokoje: 3
Cena za m2:
10 660 zł
Cena:
673 072,40 zł
Zobacz historię cen
Apartament KR-LM-26
Powierzchnia: 77.77 m2
wolne
Piętro: 1
Pokoje: 4
Cena za m2:
10 310 zł
Cena:
801 808,70 zł
Zobacz historię cen
Apartament KR-LM-55
Powierzchnia: 69.35 m2
wolne
Piętro: 1
Pokoje: 4
Cena za m2:
10 660 zł
Cena:
739 271 zł
Zobacz historię cen
Apartament KR-LM-56
Powierzchnia: 64.03 m2
wolne
Piętro: 1
Pokoje: 4
Cena za m2:
10 660 zł
Cena:
682 559,80 zł
Zobacz historię cen
Apartament KR-LM-57
Powierzchnia: 44.72 m2
wolne
Piętro: 1
Pokoje: 2
Cena za m2:
11 310 zł
Cena:
505 783,20 zł
Zobacz historię cen
Apartament KR-LM-58
Powierzchnia: 44.90 m2
wolne
Piętro: 1
Pokoje: 2
Cena za m2:
11 310 zł
Cena:
507 819 zł
Zobacz historię cen
Apartament KR-LM-59
Powierzchnia: 45.88 m2
wolne
Piętro: 1
Pokoje: 2
Cena za m2:
11 310 zł
Cena:
518 902,80 zł
Zobacz historię cen
Apartament KR-LM-60
Powierzchnia: 46.01 m2
wolne
Piętro: 1
Pokoje: 2
Cena za m2:
11 310 zł
Cena:
520 373,10 zł
Zobacz historię cen
Apartament KR-LM-61
Powierzchnia: 46.92 m2
wolne
Piętro: 1
Pokoje: 2
Cena za m2:
11 310 zł
Cena:
530 665,20 zł
Zobacz historię cen
Apartament KR-LM-62
Powierzchnia: 41.94 m2
wolne
Piętro: 1
Pokoje: 2
Cena za m2:
11 400 zł
Cena:
478 116 zł
Zobacz historię cen
Apartament KR-LM-63
Powierzchnia: 40.95 m2
wolne
Piętro: 1
Pokoje: 2
Cena za m2:
11 400 zł
Cena:
466 830 zł
Zobacz historię cen
Apartament KR-LM-64
Powierzchnia: 40.73 m2
wolne
Piętro: 1
Pokoje: 2
Cena za m2:
11 400 zł
Cena:
464 322 zł
Zobacz historię cen
Apartament KR-LM-6
Powierzchnia: 61.68 m2
wolne
Piętro: 2
Pokoje: 3
Cena za m2:
11 260 zł
Cena:
694 516,80 zł
Zobacz historię cen
Apartament KR-LM-7
Powierzchnia: 29.36 m2
zarezerwowane
Piętro: 2
Pokoje: 1
Cena za m2:
12 100 zł
Cena:
355 256 zł
Zobacz historię cen
Apartament KR-LM-8
Powierzchnia: 54.68 m2
wolne
Piętro: 2
Pokoje: 3
Cena za m2:
11 400 zł
Cena:
623 352 zł
Zobacz historię cen
Apartament KR-LM-9
Powierzchnia: 37.60 m2
wolne
Piętro: 2
Pokoje: 2
Cena za m2:
11 900 zł
Cena:
447 440 zł
Zobacz historię cen
Apartament KR-LM-10
Powierzchnia: 58.99 m2
wolne
Piętro: 2
Pokoje: 3
Cena za m2:
11 260 zł
Cena:
664 227,40 zł
Zobacz historię cen
Apartament KR-LM-27
Powierzchnia: 64.46 m2
wolne
Piętro: 2
Pokoje: 3
Cena za m2:
9 800 zł
Cena:
631 708 zł
Zobacz historię cen
Apartament KR-LM-28
Powierzchnia: 47.16 m2
wolne
Piętro: 2
Pokoje: 2
Cena za m2:
11 410 zł
Cena:
538 095,60 zł
Zobacz historię cen
Apartament KR-LM-29
Powierzchnia: 45.40 m2
wolne
Piętro: 2
Pokoje: 2
Cena za m2:
11 410 zł
Cena:
518 014 zł
Zobacz historię cen
Apartament KR-LM-30
Powierzchnia: 47.17 m2
wolne
Piętro: 2
Pokoje: 2
Cena za m2:
11 410 zł
Cena:
538 209,70 zł
Zobacz historię cen
Apartament KR-LM-31
Powierzchnia: 63.14 m2
wolne
Piętro: 2
Pokoje: 3
Cena za m2:
10 760 zł
Cena:
679 386,40 zł
Zobacz historię cen
Apartament KR-LM-32
Powierzchnia: 77.77 m2
wolne
Piętro: 2
Pokoje: 4
Cena za m2:
10 460 zł
Cena:
813 474,20 zł
Zobacz historię cen
Apartament KR-LM-65
Powierzchnia: 69.35 m2
wolne
Piętro: 2
Pokoje: 4
Cena za m2:
10 760 zł
Cena:
746 206 zł
Zobacz historię cen
Apartament KR-LM-66
Powierzchnia: 64.03 m2
wolne
Piętro: 2
Pokoje: 4
Cena za m2:
10 760 zł
Cena:
688 962,80 zł
Zobacz historię cen
Apartament KR-LM-67
Powierzchnia: 44.72 m2
wolne
Piętro: 2
Pokoje: 2
Cena za m2:
11 410 zł
Cena:
510 255,20 zł
Zobacz historię cen
Apartament KR-LM-68
Powierzchnia: 44.90 m2
wolne
Piętro: 2
Pokoje: 2
Cena za m2:
11 410 zł
Cena:
512 309 zł
Zobacz historię cen
Apartament KR-LM-69
Powierzchnia: 45.88 m2
wolne
Piętro: 2
Pokoje: 2
Cena za m2:
11 410 zł
Cena:
523 490,80 zł
Zobacz historię cen
Apartament KR-LM-70
Powierzchnia: 46.01 m2
wolne
Piętro: 2
Pokoje: 2
Cena za m2:
11 410 zł
Cena:
524 974,10 zł
Zobacz historię cen
Apartament KR-LM-71
Powierzchnia: 46.92 m2
wolne
Piętro: 2
Pokoje: 2
Cena za m2:
11 410 zł
Cena:
535 357,20 zł
Zobacz historię cen
Apartament KR-LM-72
Powierzchnia: 41.94 m2
wolne
Piętro: 2
Pokoje: 2
Cena za m2:
11 500 zł
Cena:
482 310 zł
Zobacz historię cen
Apartament KR-LM-73
Powierzchnia: 40.95 m2
wolne
Piętro: 2
Pokoje: 2
Cena za m2:
11 500 zł
Cena:
470 925 zł
Zobacz historię cen
Apartament KR-LM-74
Powierzchnia: 40.73 m2
zarezerwowane
Piętro: 2
Pokoje: 2
Cena za m2:
11 500 zł
Cena:
468 395 zł
Zobacz historię cen
Apartament KR-LM-11
Powierzchnia: 61.68 m2
wolne
Piętro: 3
Pokoje: 3
Cena za m2:
11 360 zł
Cena:
700 684,80 zł
Zobacz historię cen
Apartament KR-LM-12
Powierzchnia: 29.36 m2
zarezerwowane
Piętro: 3
Pokoje: 1
Cena za m2:
12 200 zł
Cena:
358 192 zł
Zobacz historię cen
Apartament KR-LM-13
Powierzchnia: 54.68 m2
wolne
Piętro: 3
Pokoje: 3
Cena za m2:
11 500 zł
Cena:
628 820 zł
Zobacz historię cen
Apartament KR-LM-14
Powierzchnia: 37.60 m2
wolne
Piętro: 3
Pokoje: 2
Cena za m2:
12 000 zł
Cena:
451 200 zł
Zobacz historię cen
Apartament KR-LM-15
Powierzchnia: 58.99 m2
wolne
Piętro: 3
Pokoje: 3
Cena za m2:
11 360 zł
Cena:
670 126,40 zł
Zobacz historię cen
Apartament KR-LM-33
Powierzchnia: 64.46 m2
wolne
Piętro: 3
Pokoje: 3
Cena za m2:
9 900 zł
Cena:
638 154 zł
Zobacz historię cen
Apartament KR-LM-34
Powierzchnia: 47.16 m2
wolne
Piętro: 3
Pokoje: 2
Cena za m2:
11 510 zł
Cena:
542 811,60 zł
Zobacz historię cen
Apartament KR-LM-35
Powierzchnia: 45.40 m2
wolne
Piętro: 3
Pokoje: 2
Cena za m2:
11 510 zł
Cena:
522 554 zł
Zobacz historię cen
Apartament KR-LM-36
Powierzchnia: 47.17 m2
wolne
Piętro: 3
Pokoje: 2
Cena za m2:
11 510 zł
Cena:
542 926,70 zł
Zobacz historię cen
Apartament KR-LM-37
Powierzchnia: 63.14 m2
wolne
Piętro: 3
Pokoje: 3
Cena za m2:
10 860 zł
Cena:
685 700,40 zł
Zobacz historię cen
Apartament KR-LM-38
Powierzchnia: 77.77 m2
wolne
Piętro: 3
Pokoje: 4
Cena za m2:
10 560 zł
Cena:
821 251,20 zł
Zobacz historię cen
Apartament KR-LM-75
Powierzchnia: 61.47 m2
wolne
Piętro: 3
Pokoje: 4
Cena za m2:
10 860 zł
Cena:
667 564,20 zł
Zobacz historię cen
Apartament KR-LM-76
Powierzchnia: 64.03 m2
wolne
Piętro: 3
Pokoje: 4
Cena za m2:
10 860 zł
Cena:
695 365,80 zł
Zobacz historię cen
Apartament KR-LM-77
Powierzchnia: 44.72 m2
wolne
Piętro: 3
Pokoje: 2
Cena za m2:
11 510 zł
Cena:
514 727,20 zł
Zobacz historię cen
Apartament KR-LM-78
Powierzchnia: 44.90 m2
wolne
Piętro: 3
Pokoje: 2
Cena za m2:
11 510 zł
Cena:
516 799 zł
Zobacz historię cen
Apartament KR-LM-79
Powierzchnia: 45.88 m2
wolne
Piętro: 3
Pokoje: 2
Cena za m2:
11 510 zł
Cena:
528 078,80 zł
Zobacz historię cen
Apartament KR-LM-80
Powierzchnia: 46.01 m2
wolne
Piętro: 3
Pokoje: 2
Cena za m2:
11 510 zł
Cena:
529 575,10 zł
Zobacz historię cen
Apartament KR-LM-81
Powierzchnia: 46.92 m2
wolne
Piętro: 3
Pokoje: 2
Cena za m2:
11 510 zł
Cena:
540 049,20 zł
Zobacz historię cen
Apartament KR-LM-82
Powierzchnia: 41.94 m2
wolne
Piętro: 3
Pokoje: 2
Cena za m2:
11 600 zł
Cena:
486 504 zł
Zobacz historię cen
Apartament KR-LM-83
Powierzchnia: 40.95 m2
wolne
Piętro: 3
Pokoje: 2
Cena za m2:
11 600 zł
Cena:
475 020 zł
Zobacz historię cen
Apartament KR-LM-84
Powierzchnia: 40.73 m2
zarezerwowane
Piętro: 3
Pokoje: 2
Cena za m2:
11 600 zł
Cena:
472 468 zł
Zobacz historię cen
Apartament KR-LM-16
Powierzchnia: 61.68 m2
wolne
Piętro: 4
Pokoje: 3
Cena za m2:
11 460 zł
Cena:
706 852,80 zł
Zobacz historię cen
Apartament KR-LM-17
Powierzchnia: 29.36 m2
zarezerwowane
Piętro: 4
Pokoje: 1
Cena za m2:
12 300 zł
Cena:
361 128 zł
Zobacz historię cen
Apartament KR-LM-18
Powierzchnia: 54.68 m2
wolne
Piętro: 4
Pokoje: 3
Cena za m2:
11 600 zł
Cena:
634 288 zł
Zobacz historię cen
Apartament KR-LM-20
Powierzchnia: 58.99 m2
wolne
Piętro: 4
Pokoje: 3
Cena za m2:
11 460 zł
Cena:
676 025,40 zł
Zobacz historię cen
Apartament KR-LM-39
Powierzchnia: 64.46 m2
wolne
Piętro: 4
Pokoje: 3
Cena za m2:
9 900 zł
Cena:
638 154 zł
Zobacz historię cen
Apartament KR-LM-40
Powierzchnia: 47.16 m2
wolne
Piętro: 4
Pokoje: 2
Cena za m2:
11 610 zł
Cena:
547 527,60 zł
Zobacz historię cen
Apartament KR-LM-41
Powierzchnia: 45.40 m2
wolne
Piętro: 4
Pokoje: 2
Cena za m2:
11 610 zł
Cena:
527 094 zł
Zobacz historię cen
Apartament KR-LM-42
Powierzchnia: 47.17 m2
wolne
Piętro: 4
Pokoje: 2
Cena za m2:
11 610 zł
Cena:
547 643,70 zł
Zobacz historię cen
Apartament KR-LM-43
Powierzchnia: 63.14 m2
wolne
Piętro: 4
Pokoje: 3
Cena za m2:
10 960 zł
Cena:
692 014,40 zł
Zobacz historię cen
Apartament KR-LM-44
Powierzchnia: 77.77 m2
wolne
Piętro: 4
Pokoje: 4
Cena za m2:
10 660 zł
Cena:
829 028,20 zł
Zobacz historię cen
Apartament KR-LM-85
Powierzchnia: 61.47 m2
wolne
Piętro: 4
Pokoje: 4
Cena za m2:
11 960 zł
Cena:
735 181,20 zł
Zobacz historię cen
Apartament KR-LM-86
Powierzchnia: 64.03 m2
wolne
Piętro: 4
Pokoje: 4
Cena za m2:
10 960 zł
Cena:
701 768,80 zł
Zobacz historię cen
Apartament KR-LM-87
Powierzchnia: 44.72 m2
wolne
Piętro: 4
Pokoje: 2
Cena za m2:
11 600 zł
Cena:
518 752 zł
Zobacz historię cen
Apartament KR-LM-88
Powierzchnia: 44.90 m2
wolne
Piętro: 4
Pokoje: 2
Cena za m2:
11 600 zł
Cena:
520 840 zł
Zobacz historię cen
Apartament KR-LM-89
Powierzchnia: 45.88 m2
wolne
Piętro: 4
Pokoje: 2
Cena za m2:
11 600 zł
Cena:
532 208 zł
Zobacz historię cen
Apartament KR-LM-90
Powierzchnia: 46.01 m2
wolne
Piętro: 4
Pokoje: 2
Cena za m2:
11 600 zł
Cena:
533 716 zł
Zobacz historię cen
Apartament KR-LM-91
Powierzchnia: 46.92 m2
wolne
Piętro: 4
Pokoje: 2
Cena za m2:
11 600 zł
Cena:
544 272 zł
Zobacz historię cen
Apartament KR-LM-92
Powierzchnia: 41.94 m2
wolne
Piętro: 4
Pokoje: 2
Cena za m2:
11 700 zł
Cena:
490 698 zł
Zobacz historię cen
Apartament KR-LM-93
Powierzchnia: 40.95 m2
wolne
Piętro: 4
Pokoje: 2
Cena za m2:
11 700 zł
Cena:
479 115 zł
Zobacz historię cen
Apartament KR-LM-94
Powierzchnia: 40.73 m2
zarezerwowane
Piętro: 4
Pokoje: 2
Cena za m2:
11 700 zł
Cena:
476 541 zł
Zobacz historię cen
Lokal usługowy KR-LU-1
Piętro: 0
Pokoje: 0
Powierzchnia: 90.50 m2
wolne
Cena za m2:
12 300 zł
Cena:
1 113 150 zł
Zobacz historię cen
Lokal usługowy KR-LU-2
Piętro: 0
Pokoje: 0
Powierzchnia: 66.62 m2
wolne
Cena za m2:
12 300 zł
Cena:
819 426 zł
Zobacz historię cen
Lokal usługowy KR-LU-3
Piętro: 0
Pokoje: 0
Powierzchnia: 84.71 m2
wolne
Cena za m2:
12 300 zł
Cena:
1 041 933 zł
Zobacz historię cen
Lokal usługowy KR-LU-4
Piętro: 0
Pokoje: 0
Powierzchnia: 80.75 m2
wolne
Cena za m2:
12 300 zł
Cena:
993 225 zł
Zobacz historię cen
Lokal usługowy KR-LU-5
Piętro: 0
Pokoje: 0
Powierzchnia: 116.48 m2
wolne
Cena za m2:
12 300 zł
Cena:
1 432 704 zł
Zobacz historię cen
Lokal usługowy KR-LU-6
Piętro: 0
Pokoje: 0
Powierzchnia: 94.37 m2
wolne
Cena za m2:
12 300 zł
Cena:
1 160 751 zł
Zobacz historię cen
Lokal usługowy KR-LU-7
Piętro: 0
Pokoje: 0
Powierzchnia: 58.25 m2
wolne
Cena za m2:
12 300 zł
Cena:
716 475 zł
Zobacz historię cen
Lokal usługowy KR-LU-8
Piętro: 0
Pokoje: 0
Powierzchnia: 54.80 m2
wolne
Cena za m2:
12 300 zł
Cena:
674 040 zł
Zobacz historię cen
Miejsce w garażu podziemnym: 50 000 zł
Do pozostałych kosztów i świadczeń, które obciążają Nabywcę względem dewelopera w związku z wykonaniem umowy przenoszącej własność nieruchomości zalicza się: Opłaty eksploatacyjne rozumiane jako koszty związane z utrzymaniem i bieżącym użytkowaniem nieruchomości w zakresie części wspólnych oraz dotyczące lokalu w tzw. Okresie deweloperskim tj od dnia odbioru lokalu do dnia powstania wspólnoty mieszkaniowej.